Автобусні маршрути загального користування, які не виходять за межі території Канівського району

Наявна маршрутна мережа району сформована таким чином, що пасажири мають можливість дістатись з населеного пункту не тільки до райцентру, а й до міст Києва, Черкаси, Харків, Дніпропетровськ. Крім того, населення району має можливість користуватись маршрутними транспортними засобами інших районів та областей, що слідують територією району.

Перевезення пасажирів в районі здійснює приватний перевізник ТОВ "М+М" 19000, Черкаська обл., м. Канів, вул.Київська, 11.  Директор - Маланчев Євгеній Станіславович

Перелік автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Канівського району.