Канівська Районна Державна Адміністрація
Канівський район, Черкаська область

Новини

У школах Черкащини пройшли уроки проти булінгу

Дата створення: 19:07 11.09.2018, Переглядів: 115

«Вікі любить пам’ятки» – сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі

Дата створення: 12:06 03.09.2018, Переглядів: 222

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

СМС-інформування та довідки з QR-кодом, — Пенсійний фонд України запровадив нові сервіси

Дата створення: 12:05 03.09.2018, Переглядів: 221

Пенсійний фонд України впровадив додаткові сервіси, які мають на меті спростити громадянам отримання інформації від органів Фонду. Це функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом.

Розпочалась рейдерська атака на будівельну реформу, — Геннадій Зубко

Дата створення: 12:03 03.09.2018, Переглядів: 215

«Мінрегіон впроваджує європейські державні будівельні норми! Ми розуміли, що це не просто, і опір буде! Сьогодні це стало очевидним! З 1 вересня вступає в дію наш новий ДБН «Планування і забудова територій», який забезпечує безпечний і комфортний життєвий простір! Сьогодні ми отримали ухвалу окружного адміністративного суду Києва, який задовольнив позов ландшафтної компанії про призупинення дії Наказу Мінрегіону «Про затвердження ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій». Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Об’єднані громади закликають до активної роботи з розвитку інфраструктури закладів культури

Дата створення: 12:02 03.09.2018, Переглядів: 215

Забезпечити рівний доступ до культурних послуг мешканців сіл і малих міст, зберегти базову інфраструктуру закладів культури у формуванні нових об’єднаних територіальних громад. Сьогодні – це одне з важливих завдань галузі, говорить директор Департаменту культури й взаємозв’язків з громадськістю ОДА Олександр Шабатін:

Розроблено додаткові гарантії батькам для поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків

Дата створення: 12:01 03.09.2018, Переглядів: 215

29 серпня на засіданні Уряду прийнято рішення схвалити розроблений Міністерством соціальної політики проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов’язаних із поєднанням сімейних і трудових обов’язків)”.