В Канівський район завітав Святий Миколай!

Переглядів: 234

День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще своє майбутнє. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. А ще в цей день діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя.

19 грудня в Канівському районі відсвяткували День Святого Миколая!

Із щирим привітаннями до дітей звернулися начальник служби у справах дітей Канівської районної державної адміністрації Павло Кас’яненко та перший заступник голови Канівської районної державної адміністрації Тетяна Жівотова. Для дітей було підготовлено святково - розважальну програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій та солодкі подарунки.

З теплими словами та подарунками, на свято, завітав, наш благодійник, а саме: помічник-консультант народного депутата України Владислава Голуба, Олена Радченко.

Служба у справах дітей Канівської районної державної адміністрації висловлює щиру вдячність Вам, за Вашу підтримку та допомогу, за солодкі подарунки для діток, за тепло ваших сердець та за небайдужість!!!

За інформацією служби у справах дітей Канівської РДА