Нові розрахунки субсидій

Переглядів: 158

Похожее изображениеУ 2017-2018 роках для громадян, що мають індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня до 15 квітня. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб, які зареєстровані та фактично проживають у будинках. Перерахунок субсидій буде проведено автоматично, без повторного звернення на опалювальний період.

Відповідно пункту 12 "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (зі змінами та доповненнями) у разі коли на час звернення за призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг особа є непрацюючим пенсіонером, який декларує відсутність в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за такий місяць.

А також відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13.09.2017 №735 про внесення змін до цього положення (пункту 15) частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення строк подання заяви може бути продовжений до 1 листопада поточного року на підставі рішення комісії, якщо така заява не була подана в установлений строк з поважних причин.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" споживання природного газу та електроенергії для опалення становить відповідно 5 куб.м. та 51 кВт.год. на 1 кв.м. опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА