Відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації

Переглядів: 65

У середу 14 березня, в залі засідань Будинку рад відбулась 23 чергова сесія Канівської районної ради. В рамках її проведення, голова райдержадміністрації Д. Шелест представив публічний звіт за роботу у 2017 році.

У своєму виступі, очільник району акцентував увагу на основних показниках соціально-економічного розвитку району, бюджетних питаннях, реалізації проектів, здійснених заходах в сфері освіти та медицини.

На завершення звіту, сільські голови висловили слова вдячності за плідну співпрацю районної виконавчої влади з органами місцевого самоврядування та особисто голові райдержадміністрації за допомогу у вирішенні тих чи інших питань.

Також, на сесійне засідання прибули голова Черкаської обласної ради О.Вельбівець та заступник голови Черкаської облдержадміністрації С.Овчаренко.

Вони передали ключі від двох нових автівок «швидкої допомоги» для потреб місцевих медичних закладів та відзначили, що в Канівському районі пріоритети фінансування програм, які приймаються на рівні області, визначені правильно.