Віталій Коваль – про старт обласного конкурсу проектів для неурядових організацій

Переглядів: 26

Картинки по запросу конкурс проектів для неурядових організацій– 27 квітня розпочався вже традиційний на Черкащині конкурс соціальних проектів для інститутів громадянського суспільства. Тож, закликаємо громадські організації подавати на розгляд Комісії проекти відповідно до визначених напрямків. Їх спільно з Департаментом культури ОДА, Громадської ради при ОДА та іншими проаналізували на вперше проведеному цьогоріч засіданні. Воно відбулось учора в обласній адміністрації. Під час нього затвердили перелік напрямків, також ухвалили текст інформаційного повідомлення про оголошення конкурсу.

Отож, проекти мають бути спрямовані на:

– навчання проектному менеджменту та підвищення  громадянської активності;

– соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їхніх сімей на місцевому рівні;

– діяльність у сфері культури, туризму, популяризації української мови і народних традицій;

– популяризацію екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;

– сприяння становленню та розвитку дітей.

Натепер вони затверджені відповідним розпорядженням голови ОДА. Нагадаю, конкурс проектів проводимо в межах обласної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року. Цього року на реалізацію  маємо 1 млн грн. З них 50 тис. грн – на щорічний обласний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни», решта – на конкурс з відбору соцпроектів.

Між тим, за результатами проведеної Комісії, громадським організаціям рекомендовано подавати не більше двох проектів від однієї організації. Фінансування ж кожного з проектів  має сягати не більше 100 тис. грн.

Громадські організації можуть подавати проекти до 25 травня включно. Результати відбору матимемо вже наприкінці червня.

Подавати проекти слід Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА (бул. Шевченка, 185, каб.150).

тел.:(0472) 37-31-31;

електронна адреса:kon2015@ukr.net (подача проекту та документів в електронному вигляді обов’язково)