ОГОЛОШЕННЯ про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році

Переглядів: 206

Картинки по запросу кращий державний службовецьВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур - березень - квітень;

ІІ тур - травень - червень;

ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців в номінаціях:

“Кращий керівник” (беруть участь державні службовці категорії “Б”, загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не меш як один рік);

“Кращий спеціаліст” (беруть участь державні службовці категорії “В”, загальний стаж державної служби не менш як два роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

1) заяву про участь у Конкурсі;

2) копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

3) подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

4) інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152.

Для проведення першого туру Конкурсу, з метою визначення переможців обох номінацій від району для участі в наступному турі, Канівською райдержадміністрацією утворено Організаційній комітет з проведення Конкурсу.

Державним службовцям, які бажають взяти участь у Конкурсі необхідно подати заяву та відповідні документи  Організаційному  комітету   з проведення першого туру Конкурсу до 23 березня 2018 року.

Детальну інформацію можна отримати  за телефонами  3-21-09 та за адресою: м.  Канів, вул. О.Кошового, 3.