Увага! Важлива інформація

Переглядів: 41

Картинки по запросу рейдерське захопленняЗ метою захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі та урожаю, протидії незаконному захопленню підприємств, Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області розробило графік роботи мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги.

На наступному тижні прийом буде здійснено 22.05.2018 о 10.00 годині за адресою:с. Келеберда, Канівський район, вул. Гайдара, 48.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

Інформує: Канівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області