Канівський район відзначив своє 95-річчя

Переглядів: 199

У суботу 31 березня, в Канівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 95-ї річниці утворення Канівського району.

Першими до присутніх звернулись очільники району – голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест та голова Канівської районної ради Олег Лактіонов.

Канівщина за час свого існування зростила чимало працьовитих, досвідчених та талановитих людей, умілих господарів, які своєю працею зробили вагомий внесок у розбудову Канівського району.

Часи і покоління змінювались. Незмінним залишалось бажання трудитися на благо району. І нині, завдяки злагодженій роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, громади, забезпечується виконання заходів і завдань, визначених програмами соціального, економічного та культурного розвитку району, формування інвестиційного клімату, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів. Здійснюються заходи, спрямовані на підвищення рівня життя населення, підтримку соціально вразливих верств населення, інвалідів та одиноких громадян.

Сьогодні, в умовах проведення реформ, зокрема децентралізації, частини району об’єдналися та стали окремими громадами і вже самостійно планують власний розвиток. Тим не менше, Канівський район продовжує рух вперед, спільними зусиллями ми можемо ефективно використовувати наявні ресурси та примножувати здобутки району, - зауважив голова Канівської РДА Д.Шелест.

За багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 95-ї річниці утворення Канівського району, подяками і грамотами райдержадміністрації та районної ради, були нагороджені кращі представники у галузі агропромислового розвитку, охорони здоров’я та освіти. За активну позицію та особистий внесок у реалізацію інтересів територіальних громад району відзначили Грищинецького та Литвинецького сільських голів – Людмилу Письмак та Галину Погрібну. Крім того, подарунки отримали шановані працівники й мешканці району та учасники АТО.

З вітальною промовою до присутніх звернулась також директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна та вручила сертифікат на 122 тис грн територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району для завершення ремонту побутових приміщень.

Також, цього дня, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Жівотова та керуючий справами виконавчого комітету районної ради Микола Зоць нагородили грамотами та подарунками переможців конкурсу «Таланти твої, Канівщино», який нещодавно проходив в Канівському районі.

На завершення урочистої частини, відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Таганчанського, Степанецького, Ліплявського, Литвинецького, Прохорівського та ін. сільських будинків культури району.

Канівська РДА