До уваги зацікавлених осіб!

Переглядів: 291

Картинки по запросу оголошенняЗ 24 вересня до 24 жовтня 2018р. у рамках реалізації проекту «Зміцнення інституційної спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства для ефективної реалізації проектів за державного фінансування», Координаторами проектів ОБСЄ в Україні, спільно з Адміністрацією Президента України і Міністерством молоді та спорту України планується проведення низки регіональних тренінгових семінарів для державних службовців та представників організацій громадянського суспільства стосовно управління проектами.

Для представників Київської, Чернігівської та Черкаської областей семінар відбудеться 23-24 жовтня у м. Києві.

Відшкодування витрат, пов’язаних з участю в заході (проїзд та харчування), здійснюватиметься його організаторами. Компенсація транспортних витрат відбуватиметься за наявності паспорта та оригіналів проїзних документів на автобус/потяг.

Відповідальна особа – представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні – Анастасія Шовкопляс. Контактний телефон: (063) 313-09-40.