ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АТО ЩОДО ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

Переглядів: 83

Картинки по запросу профнавчання учасників атоПостановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №432 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Професійна адаптація учасників антитерористичної операції - заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Дія цього Порядку поширюється на учасників антитерористичної операції з числа осіб, яким встановлено один із таких статусів:

учасника бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі - Закон);

інваліда війни відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону;

учасника війни відповідно до пункту 13 статті 9 Закону.

Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Професійне навчання учасників антитерористичної операції здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання учасників антитерористичної операції визначається робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами та не може перевищувати 12 місяців у разі організації навчання за робітничими професіями. Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості. Професійна адаптація учасників антитерористичної операції з вищою освітою здійснюється шляхом отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації, спеціалізації.

Учасникам антитерористичної операції, які мають бажання пройти професійне навчання та навчання на курсах водіїв усіх категорій, потрібно звернутися до управління соціального захисту населення із заявою.

Додаткову інформацію щодо проходження учасниками антитерористичної операції професійного навчання можна отримати у  управлінні соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації за адресою: м.Канів вул.О.Кошового, або за тел.32049.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА