До уваги громадян, землевласників, землекористувачів, громадських організацій, засобів масової інформації!

Переглядів: 188

Похожее изображениеПродовжено роботу обласного оперативного штабу з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Відповідно до пункту 9 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 69 продовжено роботу оперативних штабів, утворених відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 09.08.2017, в рамках роботи регіональних міжвідомчих комісій з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Засідання оперативного штабу при Черкаській обласній державній адміністрації відбуватимуться щосереди кожного тижня, а у разі необхідності негайно реагувати на ситуацію – невідкладно.

Номер телефону гарячої лінії (0472) 33-00-27, час роботи з понеділка по четвер з 9:00 до 18:15 години, у п'ятницю з 9:00 до 17:00 години (без перерви на обід), адреса місця розташування : м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.

Оперативний штаб утворено з  метою забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна та оперативного надання безоплатної правової допомоги.