Дотримання вимог чинного законодавства України щодо порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

Переглядів: 79

Похожее изображениеКанівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури вивчено стан дотримання вимог чинного законодавства України щодо порядку призначення та виплати тимчасової державної  допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Як встановлено, рішеннями Канівського міськрайонного суду громадянина зобов’язано сплатити аліменти на користь свого неповнолітнього сина, проте згідно даних державної виконавчої служби за останнім упродовж декількох років рахується заборгованість.

Натомість, мати неповнолітньої дитини, звернулася до Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації для отримання державної тимчасової допомоги дитині, батько-боржник якого ухиляється від сплати аліментів. За результатами розгляду вказаного звернення така допомога призначена, внаслідок чого дитина отримувала державні кошти.

Проте, як встановлено Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури, у період отримання тимчасової державної допомоги,  батько мав достатнє матеріальне забезпечення та можливість самостійно утримувати свого неповнолітнього сина.

А тому, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації до Канівського міськрайонного суду подано позовну заяву про стягнення з батька, який ухилявся від сплати аліментів на утримання дитини,  бюджетних коштів виплачених у вигляді тимчасової державної допомоги в сумі 13 тис.грн. Позовна заява судом розгляну та задоволена.

Робота на вказаному напрямку триває.

Канівський відділ Золотоніської місцевої прокуратури