Відбудеться публічний звіт голови Канівської РДА

Переглядів: 102

Похожее изображениеУ середу 28 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста за роботу в 2017 році.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і представників засобів масової інформації.

Мета проведення: представлення інформації про проведенні заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності районної державної адміністрації у 2017 році.

Регламент заходу:

10:00 – 10:30 – презентація публічного виступу

10:30 – 11:00 – запитання та відповіді

Місце проведення: м. Канів, вул. О.Кошового, 3,  зал засідань Будинку рад (1 поверх).

Контактна особа з питань проведення заходу: головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату Канівської РДА, Гетьман Інна (контактний телефон (04736) 3-19-96).

Інформацію про учасників просимо надати до 26 лютого 2018 року (включно) на електронну адресу: inform.kaniv.rda@ukr.net