Оздоровча кампанія учасників антитерористичної операції продовжується

Переглядів: 194

Згідно пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів від 31 березня 2015 року № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції (далі – учасники АТО) санаторно-курортним лікуванням» структурні підрозділи з питань соціального захисту населення забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

1)  учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;

2)  інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;

3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:

I та II груп - до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Учасник АТО самостійно обирає заклад  та дату для оздоровлення.

Також повідомляємо, що проходить активна оздоровча кампанія учасників антитерористичної операції району. Бажаючих пройти оздоровлення звертатися до управління соціального захисту населення Канівської РДА за адресою: м. Канів, вул. Кошового, 2, за довідками звератись за телефоном  3-20-49.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА