Концепція Нової української школи в Сушківському НВК на Канівщині

Переглядів: 319

Як неодноразово наголошувалось, одним з пріоритетних напрямків роботи очільника Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста є розвиток освітньої галузі. На підтвердження цього можна навести чимало прикладів позитивних змін, що відбулися останнім часом в навчально-виховних комплексах та загальноосвітніх школах району. Це і оновлення матеріально-технічної бази, і проведення ремонтних робіт, і придбання сучасної побутової техніки та обладнання, влаштування спортивних майданчиків, тощо.

У вівторок, 02 жовтня, голова райдержадміністрації відвідав Сушківський НВК, проінспектував роботу закладу та поспілкувався з директором Анатолієм Олександровичем.

Нині в освітніх закладах активно впроваджується реформа Міністерства освіти і науки – Нова українська школа (НУШ). Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Оскільки одним з інструментів для вільного розвитку дитини і мотивації її до навчання є організація сучасного освітнього середовища, яке в свою чергу, потребує широкого використання нових інформаційно – комунікаційних технологій та засобів навчання, для потреб Сушківського НВК керівник району особисто передав нові сучасні мультимедійні засоби.

Ключові зміни, відповідно до концепції НУШ, стосуються підходів до навчання та змісту освіти, а ІТ –технології суттєво розширюють можливості для педагогів та формують в учнів важливі для сьогодення технологічні компетентності.

Канівська РДА