Урядова програма «Доступні ліки» в м. Каневі та Канівському районі

Переглядів: 579

Картинки по запросу доступні лікиЗ квітня 2017 року на території м. Канева та Канівського району діє Урядова програма «Доступні ліки» відповідно до якої  мешканці, які  мають захворювання серцево-судинної системи,  цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму, за рецептами лікарів загальної практики-сімейної медицини, в рамках програми можуть отримати ліки, в аптеках міста та району, з якими Комунальним закладом «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради  укладено та підписано договори, а саме:

1. ТОВ «Канівська центральна районна аптека № 91» ,Черкаська обл., м. Канів, вул. Г.Дніпра 45.

2. КП «Лікарняна аптека Канівського району» Черкаська обл., Канівський р-н., с. Грищенці, вул. Шкільна, 10 (фактично знаходиться на території Канівської ЦРЛ по вул. Успенська, 15).

3. ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я»» аптека № 309, Черкаська обл., м. Канів, вул. Г.Дніпра 1А

4. ТОВ «Вітамінка-ЮВ» Черкаська обл., м. Канів, вул. Леніна 78А.

5. ТОВ «Придніпровська фармацевтична компанія» (Бажаємо здоров’я), Черкаська обл. м. Канів, вул. Г.Дніпра,19.

В процесі підписання договір з аптекою «Сімейна аптека», розташована по вул. 206 Дивізії.

В 2018 році з Державного бюджету на виконання програми «Доступні ліки» в місті Каневі та районі виділено 1166,0 тис. грн.

На сьогоднішній день реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затверджений наказом МОЗ від 22.01.2018р. №111, у редакції наказу МОЗ від 05.02.2018 р. №177 включає 239 міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, що додається.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню