До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Переглядів: 130

Картинки по запросу зверніть увагуГромадська рада при Канівській РДА оголошує донабір у свої лави!

Громадська рада при Канівській РДА запрошує представників інститутів громадянського суспільства (ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території Канівського району, взяти участь у роботі Громадської ради замість вибувших представників ІГС.

Для участі з відбору кандидатів до складу Громадської ради при Канівській РДА подається заявав довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення про делегування представника ІГС;

- біографічна довідка делегованого представника ІГС;

- копія виписки з ЄДРПОУ та витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- згода делегованого представника ІГС на обробку його персональних даних;

- інформація про результати діяльності ІГС протягом року до дня подання заяви у разі, коли ІГС працює менше року, ? за період діяльності);

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Документи в паперовому вигляді необхідно подавати до 31 січня 2018 року включно за адресою: 19000, м. Канів, вул. О. Кошового, 3, к. 18.

Телефон для довідок: (04736) 3-19-96