Стан готовності до опалювального сезону 2017-2018 років закладів освіти, культури, соціального захисту населення та охорони здоров’я в населених пунктах району

Переглядів: 381

13 вересня на засіданні колегії Канівської РДА, завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації В.Скочко поінформував про підготовку та стан готовності до опалювального сезону 2017-2018 років у закладах освіти, культури, соціального захисту населення, охорони здоров’я в населених пунктах району.

За інформацією доповідача, в газифікованих закладах КЗ «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради, на даний час вже проведені повірки та прочищення димових і вентиляційних каналів, утеплено віконні та дверні ущільнення, проведені заходи по чищенню димоходів пічного опалення. Всі лікувально-профілактичні підрозділи Центру, які мають пічне опалення, в повному обсязі забезпечені дровами та вугіллям.

Протягом 2017 року були проведені поточні ремонти в чотирьох амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини. На даний час проводиться ремонт ФАПу с. Литвинець. Також, Центром укладені договори та додаткові угоди на постачання природного газу на опалювальний період 2017-2018р.р.

Під час підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років Канівською ЦРЛ, яка опалюється від центральної котельні, був проведений огляд мережі протяжністю 1,2 км, виконані роботи по її утриманню та експлуатації в осінньо-зимовий період. Підготовані теплопункти до роботи в зимовий період.

В будинках та спорудах центральної лікарні проведено ущільнення усіх вводів і виводів комунікаційних мереж у кожному будинку, часткова заміна віконних та дверних блоків. ЦРЛ забезпечена резервним електричним живленням.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району виконано роботи по забезпеченню відділення стаціонарного догляду в с.Степанці резервним електроживленням - бензогенератором. В стаціонарному відділенні застосовується водне опалення, котел працює на твердому паливі. В повному обсязі заготовлені дрова твердої породи та вугілля.

В закладах освіти Канівського району:

• проведено поточний ремонт котельні Келебердянського НВК;
  • ремонт приміщень школи, класних кімнат із заміною вікон в восьми НВК.
  • завершуються роботи по капітальному ремонту Литвинецької ЗОШ та реконструкції Ліплявського НВК і до кінця поточного року планується провести капітальний ремонт внутрішнього туалету в Таганчанській ЗОШ, капітальний ремонт фойє Бобрицького НВК та капітальний ремонт кабінетів в Степанецькій спеціалізованій школі;
  • придбано 9 манометрів;
  • проведена повірка сигналізаторів загазованості та манометрів, димовивідних та вентиляційних каналів газових топічних. Повірка вузлів обліку природного газу проведена в трьох навчальних закладах.

Виконані роботи по реконструкції двох вузлів обліку НВК та ремонту електропроводки другого поверху Степанецької ЗОШ.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на технічне переоснащення топічної Хмільнянського НВК з встановленням твердопаливного котла та на капітальний ремонт котелень Бобрицького і Мартинівського НВК.

На даний час до опалювального сезону повністю підготовлено 19 котелень закладів освіти, 10 з них працюють на природному газу. Також, проведені тендери на закупівлю природного газу, електричної енергії, вугілля, бензину та підписані договори на поставку товару з переможцями.

На території району існує 27 бібліотечних закладів району та 33 заклади клубного типу (6 з них не працюють у зв’язку з аварійним станом приміщень): 16 сільських будинків культури, 12 сільських клубів, 4 сільських клубів/бібліотек, Канівський районний будинок культури.

У районі заклади культури не опалюються або опалюються частково. Опалення здійснюється твердим паливом (дрова, хмиз). Твердопаливні котли встановлені в 4-х закладах клубного типу та в 2-х електричне опалення.

Для сімох з восьми запланованих СБК вже заготовані дрова. Замінено двері та вікна в шістьох закладах, виконано утеплення стін в трьох закладах.

Станом на 10.08.2017 паспорти готовності до опалювального сезону 2017-2018 років надали сім сільських рад на 21 заклад культури клубного типу.

Слід зауважити, що відповідно до висновку комісії районної ради з питання управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів від 29.08.2017, виконавчі комітети сільських рад району, мають завершити оформлення паспортів готовності і плани заходів по підготовці до опалювального сезону 2017-2018 років, та надати їх сектору культури райдержадміністрації в термін до 12.10.2017р.

Канівська РДА