Черкащан запрошують взяти участь у соціальних конкурсах

Переглядів: 87

Діти створюють КраїнуГромадська організація «Українські Креативні Реформатори» реалізує в Україні програму «Діти Створюють Країну».

У рамках програми проводиться 30 конкурсів соціально-економічного спрямування. Також заплановано Всеукраїнський тур зі збереження Планети у 63 містах (тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів), підтримка команд активних дітей. Ключове завдання програми полягає у тому, щоб трансформувати свідомість дітей від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.

Термін подачі заповнених заявок і робіт: 01.07.2018.

За додатковою програмою прохання звертатися до організаторів програми за телефонами: +38(063)436-65-65, +38(095)-27-29-579, e-mail:ukrdobro1@gmail.comukr.ngo.info@gmail.com, www:http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry.

Прес-служба Черкаської ОДА