Онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"

Переглядів: 505

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов'язань, Національне агенство з питань запобігання корупції проводить вже другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз'яснення законодавства про конфлікт інтересів "Конфлікт інтересів:треба знати!".

В межах інформаційної кампанії у 2017 році, Національним агенством на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, в кожній з областей України проводяться семінари-тренінги для широких кіл зацікавлених осіб, а також спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів:треба знати!", який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017р. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс "Конфлікт інтересів:треба знати!" та зареєструватися на вказаний курс.

Національне агенство з питань запобігання корупції