Відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 156

8–9 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Тож, з метою належного відзначення вищезгаданих дат, гідного вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, за участю керівництва району, ветеранів, військовослужбовців, представників громадськості, у вівторок 8 травня ц.р. в залі засідань Будинку рад відбувся районний урочистий захід.

- Щороку, цими днями ми згадуємо наших дідів і прадідів, усіх тих, хто пережив війну, хто залишив там своє життя, хто повернувся з перемогою. Висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.…Ми завжди повинні пам’ятати, якою дорогою ціною здобули перемогу та подвиги мужніх воїнів в ім’я миру на нашій землі. Серед нас залишилось зовсім не багато ветеранів і нашим святим обов’язком є турбота про них та всебічна підтримка, - зазначив голова райдержадміністрації     Д. Шелест, звертаючись до присутніх.

Також, з промовами до присутніх звернувся голова Канівської районної ради О.Лактіонов та голова Ради Канівської районної організації ветеранів В. Дорошенко.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, від імені Канівської районної державної адміністрації та районної ради, були вручені подяки учасникам бойових дій, ветеранам праці, головам ветеранських організацій району.

На завершення, в рамках проведення заходу, відбувся виступ народного аматорського хору «Кобзарева криниця».

Канівська РДА