Ще одне село на Канівщині відзначило свій день народження

Переглядів: 379

Днями, в Литвинецькому СБК відбулися святкові заходи з нагоди Дня села. Привітати литвинчан прибули голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест та помічник народного депутата В.Голуба - Олена Радченко.

Керівник Канівської РДА привітав присутніх та зазначив, що завдяки плідній співпраці райдержадміністрації з Литвинецькою сільською радою, в селі відбулося чимало позитивних звершень. Серед найбільш суттєвих – наповнення закладів соціальної сфери новим обладнанням, ремонт центральної вулиці тощо. До того ж, Д.Шелест висловив сподівання, що заплановані на майбутнє завдання  принесуть нові здобутки для села та покращать якість життя його мешканців.

Приємним сюрпризом для очільника району, стала Подяка виконавчого комітету Литвинецької сільської ради з нагоди Дня села.

Також, за дорученням народного депутата, до привітальних слів долучилась і О.Радченко та передала для потреб місцевого ФАПу комп'ютер.

На завершення офіційної частини заходу, до уваги присутніх була представлена концертна програма за участю творчих колективів району.

Канівська РДА