Переглядів: 112

Картинки по запросу погода градусник pngУ Каневі сьогодні хмарно з проясненнями, температура повітря на 14 годину -0,3 ºC, вітер південно-західного напрямку 3-6 м/с. Впродовж третьої доби на Канівщині тривають складні погодні умови. За ніч 17 та до 14 години 19 січня випало 51,9 мм опадів у вигляді снігу та мокрого снігу, який утворив середню висоту снігового покриву 52 см.

За прогнозом Черкаського ЦГМ ще сьогодні вдень погоду Черкащини продовжать формувати атмосферні фронти, які поступово втрачають свою активність. Однак, в денні години ще можливий сніг та мокрий сніг.

Вже найближчої ночі прогнозується зниження температури повітря до 3-8º морозу, що сприятиме утворенню ожеледі і ожеледиці на дорогах та тротуарах. На завтра на Канівчан очікує хмарна з проясненнями погода. Невеликий сніг, мокрий сніг, місцями  налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі -3..-8º, вдень -3..+2º

МЕТЕОРОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ КАНІВ