Ще один будинок сімейного типу створено на Канівщині

Переглядів: 285

Похожее изображениеВ Канівському районі функціонував один будинок сімейного типу в с. Михайлівка, в якому виховувалось десятеро дітей позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до розпорядження голови Канівської районної державної адміністрації створено ще один дитячий будинок сімейного типу на базі родини Василя і Любові Куртів – жителів с. Павлівка.

Василь Юрійович та Любов Вікторівна мають власного повнолітнього сина - студента, з 2011 року стали прийомною сім'єю для чотирьох діток, а віднині на виховання і спільне проживання до них влаштовано ще трьох діток позбавлених батьківського піклування. Тож, вже в дитячому будинку сімейного типу родина Куртів виховуватиме сімох дітей.

Служба у справах дітей Канівської РДА відслідковуватиме виконання батьками-вихователями своїх обов’язків щодо виховання та утримання дітей.

Канівська РДА