В Канівському районі відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 113

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цього дня по всій Україні та, зокрема, і в с.Литвинець Канівського району пройшли урочистості за участю представників райдержадміністрації та сільської ради, громадських і політичних організацій, учнівської молоді, місцевих мешканців, а також родин учасників АТО.

Культурно-мистецький захід з нагоди Дня гідності та свободи «Україна – країна нескорених» в Литвинецькому СБК, розпочався хвилиною мовчання за загиблими учасниками Революції гідності та учасниками АТО.

Заступник голови Канівської райдержадміністрації Тетяна Жівотова  звернулась до присутніх першою: «Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються нині, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період для нашої країни, але саме зараз ми продемонстрували всьому світу свою гідність та прагнення до свободи.

Сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни і утвердження в ній ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору», - наголосила Тетяна Павлівна. Окрім першого заступника, з урочистою промовою виступила і очільниця села Ганна Погрібна.

Крім того, учнями старших класів Литвинецького ЗНЗ були продекламовані тематичні віршовані рядки. А завдяки спільним зусиллям сектору культури райдержадміністрації, Канівського РБК та народного аматорського гурту української пісні «Зорецвіт» під керівництвом Н.Апонасевич, присутні мали змогу переглянути концертну програму.