Депутати районної ради зібралися на першу в новому році сесію

Переглядів: 117

2 лютого 2018 року відбулась 21-а позачергова сесія Канівської районної ради під час якої було розглянуто ряд важливих питань.

У роботі першого засідання сесії в новому 2018 році, крім депутатів районної ради, голови Канівської районної ради Олега Лактіонова, голови Канівської райдержадміністрації Дмитра Шелеста, участь взяли також народний депутат України Владислав Голуб, депутати Черкаської обласної ради Олександр Коваленко та Володимир Братаніч, радник голови Черкаської обласної ради Наталія Старікова та помічник народного депутата України Геннадія Бобова –Володимир Самко.

До розгляду найактуальніших питань сесії долучився і Владислав Голуб. «У попередньому році на соціально-економічний розвиток міста Канева та Канівського району за моїм поданням було виділено 9,5 млн. грн. державних коштів. Цьогоріч робота в цьому напрямку продовжиться. Ми й надалі вивчатимемо й збиратимемо інформацію від представників місцевого самоврядування щодо тих чи інших пріоритетних для їхнього району напрямків розвитку. Подаватимемо пропозиції на державному рівні для виділення коштів», - прокоментував народний обранець та зауважив про необхідність працювати також в напрямку налагодження роботи виконавчої гілки влади для самостійного вирішення громадою на місцях фінансових питань, реалізації необхідних для неї напрямків розвитку.

Також були обговорені питання стосовно прийняття Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», децентралізації і об’єднання територіальних громад, та інші. Владислав Володимирович навів приклад успішного господарювання і злагодженої роботи представників об’єднаних територіальних громад у Тернопільській області.

Канівська РДА (фото Канівська районна рада)