Переглядів: 62

У Каневі сьогодні сонячно, температура повітря на 14 годину +1,0ºС, вітер південно-західний 4-7м/с. Середня висота снігового покриву на 8 годину ранку 10см.

22 березня у всьому світі відзначається Всесвітній день води, який був започаткований у 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН. 22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

До кінця поточного тижня невелике тепло вдень на фоні сонячної погоди сприятиме поступовому сніготаненню, а нічні морози стримуватимуть цей процес.

Перехід середньодобової температури через 0º очікується лише на початку наступного тижня.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує малохмарна без опадів погода. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі -5..-10ºС, вдень +3..-2ºС.