Ремонтні роботи на дорогах Канівського району тривають

Переглядів: 118

Днями, на відтинку автодороги в селі Тростянець розпочалися ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття. Хід виконання робіт на цій ділянці, у середу 18 жовтня проінспектував голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест.

Щоб поліпшити стан проїжджої частини дороги та підвищити безпеку руху, була проведена заміна асфальтованого покриття. Наразі, шляховики займаються упорядкуванням узбіччя автодороги, що дозволить провести розширення проїжджої частини. Враховуючи темпи роботи дорожників та сприятливі погодні умови, найближчим часом всі ремонтні роботи мають бути завершені.

На приведення в належний стан частини дороги в с.Тростянець, з державного бюджету було виділено понад 2 млн грн.

Канівська РДА