Інформація про погодні умови

Переглядів: 50

Похожее изображениеУ Каневі сьогодні хмарно, знову сніжить, температура повітря на 14 годину -0,5ºС, вітер північно-східний 2-5 м/сек. Висота снігового покриву на 8 годину ранку 6см.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікують складні погодні умови. Дощ та мокрий сніг, ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу. Вночі та вранці  сильні опади. Вітер  переважно північно-східний, 7-12 м/с, пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря впродовж доби 0..+5ºС зі зниженням ввечері до -5ºС.

Зима не вгамовується. Два активні циклони з південного заходу вже завтра суттєво погіршать погоду на більшій частині території нашої держави, у тому числі і у нашому регіоні.

У найближчі три доби погоду визначатиме серія циклонів з Південної Європи. Атмосферні фронти чергового активного циклону 17 березня зумовлять комплекс небезпечних явищ на території нашої області: дощ та мокрий сніг, вночі та вранці сильні, у супроводі поривчастого вітру 15-20 м/с.

18-19 березня очікується вночі сильний, вдень помірний сніг, місцями хуртовина, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі -9..-14ºС, вдень -5..-10ºС. Перерва в опадах прогнозується 20 березня, 21.03 – невеликий сніг, а 22.03 припинення опадів.

Снігопади та хуртовини сприятимуть утворенню снігових заметів та накатів на дорогах, що може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг.

Такі погодні умови суттєво ускладнять стан доріг та тротуарів. Тому дорожнім і комунальним службам уже зараз треба бути готовими до цього. А водіям слід бути максимально обачними та обережними, а також по можливості утриматися від далеких поїздок у цей час.