Погода. Штормове попередження

Переглядів: 85

Картинки по запросу хуртовиниУ Каневі сьогодні справжня зимова погода: морозно, сніжить. Температура повітря на 14 годину мінус 10,7 ºС, вітер північно-східний 8-11 м/сек. Середня висота снігового покриву на 8 ранку становила 11 см.

Погоду Черкащини завтра будуть визначати атмосферні фронти Балканського циклону, добре насиченого вологою. Перша хвиля негоди триватиме з 27 лютого до ранку 28-го і супроводжуватиметься снігом, хуртовиною, поривами вітру 15-20 м/с, ожеледицею на дорогах. А друга – пов’язана з наступним, більш потужним південним циклоном. Найбільшу негоду прогнозуємо вночі 1 березня. Випадіння сильного снігу очікуються у супроводі штормового вітру 15-20 м/с, хуртовини і температури повітря до 11-13° морозу. Вдень опади трохи зменшаться, температура повітря підніметься до 7-9° морозу.

Негода утримуватиметься у найближчі три доби. Такі погодні умови ускладнять роботу підприємств та життєдіяльність населення.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує хмарна погода. Вночі сніг, вдень невеликий. Увечері місцями помірний сніг. Хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер північно східний, 9-14 м/с, вночі пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -10..-15º, вдень -5..-10º.

Метеостанція КАНІВ