Питання організації проведення цьогорічного літнього відпочинку та оздоровлення дітей, обговорили на засіданні колегії райдержадміністрації

Переглядів: 466

Сьогодні, 21 березня, відбулось засідання колегії Канівської райдержадміністрації. Під головуванням очільника району Д. Шелеста, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних управлінь, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ, сільських голів, членами колегії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, щодо організації проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році.

Наразі, як на державному так і на місцевому рівнях триває процес підготовки до літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2018 року. Тож, з метою організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей Канівського району влітку 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведена робота з уточнення кількості дітей шкільного віку та вивчено можливості організації на базі ЗНЗ району літніх відпочинкових таборів.

Довідково: на даний час в районі охоплено навчальним процесом 1063 дитини, з них: 33 дитини-сироти та позбавлені батьківського піклування, 19 дітей-інвалідів, 294 дитини з багатодітних та малозабезпечених сімей, 37 дітей учасників АТО.

Протягом оздоровчої кампанії влітку 2018 року в районі функціонуватиме 17 пришкільних таборів відпочинку для дітей з денним перебуванням. Діяльністю пришкільних таборів планується охопити 724 дитини. З метою популяризації вивчення іноземних мов в Україні, на базах загальноосвітніх закладів району функціонуватиме 4 мовних табори з вивчення англійської мови. Послугами відпочинку в даних таборах планується забезпечити 63 дитини. Також, у пришкільних таборах на базі ЗНЗ району планується забезпечити ефективним організованим відпочинком всіх дітей шкільного віку соціально-незахищених та пільгових категорій району.

Відпочинковими таборами спільно з позашкільними навчальними закладами району заплановано проводити тематичні культурно-виховні заходи (конкурси, майстер-класи, вікторини, театральні та концертні дійства) з метою виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, популяризації європейських демократичних цінностей та відродження національних традицій, сприяти розвитку здібностей у дітей. Залучати дітей до участі в патріотично-виховній, культурно-просвітницькій, спортивній, краєзнавчій і туристській роботі та посилити контроль за організацією виховного процесу в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

За інформацією головного лікаря КЗ «Канівський ЦПМСД» Канівської районної ради В. Андрон, дитячі пришкільні оздоровчі табори закріплені за амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини та фельдшерськими пунктами Центру, які розташовані поряд для надання первинної медичної допомоги, лікарі мають необхідну підготовку. Під час роботи пришкільних оздоровчих таборів, медична допомога буде надаватися шкільними медсестрами, у разі їх відсутності – фельдшером лікувально-профілактичного підрозділу Центру.

Оздоровчу кампанію в таборах заплановано розпочати з 1 червня 2018 року. Тривалість відпочинку у мовних таборах становитиме від 1 до 3-х тижнів.

Усіма формами відпочинку та оздоровлення в Канівському районі передбачено охопити не менше 70 % дітей шкільного віку.

Канівська РДА