Роз’яснення про призначенню субсидії

Переглядів: 151

Картинки по запросу субсидияСубсидія – це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, вартості газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Право на субсидію має особа, яка зареєстрована у будинку, або особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у будинку на підставі договору оренди житла. Для призначення субсидії подається лише заява та декларація про доходи. Субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих осіб та їх доходів, або осіб, які фактично проживають у будинку. Для громадян, що мають індивідуальне опалення, субсидія на опалювальний період нараховується з 16 жовтня до 15 квітня.

Субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому будинку осіб, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку  на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн.

Отримувачі субсидій зобов’язані протягом місяця  інформувати  управління соціального захисту  населення  про  зміну  складу сім’ї, джерел доходів,   придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи та  майно, що можуть вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.

Управління соціального захисту населення  РДА