УВАГА! Погіршення погодних умов

Переглядів: 77

Картинки по запросу погіршення погодних умовУвага! 17-18 березня добре насичений вологою, південний циклон значно ускладнить погоду: сильні дощі, снігопади, хуртовини та морози. Причиною різкого похолодання стане надходження холодного повітря арктичного походження у супроводі сильного вітру, опадів, що сприятимуть утворенню ожеледі та ожеледиці на дорогах. За цей період є ймовірність збільшення висоти снігового покриву на 20-30 см від існуючого.

Водіям радимо у вихідні обмежити поїздки на власному транспорті та перечекати негоду, яка в таких масштабах спостерігатиметься востаннє.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує хмарна з проясненнями погода. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3°..+2°, вдень 0..+5º. 16 березня погода буде спокійною, на переважно позитивному температурному фоні,  вдень очікуються невеликий мокрий сніг та дощ.