Запрошуємо на урочистості до Черкаського обласного краєзнавчого музею

Переглядів: 77

Картинки по запросу черкаський обласний краєзнавчий музей29 травня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудуться урочистості з відзначення 100 - річчя музею та обласне краєзнавче свято "Моя Черкащина".

В рамках проведення заходів планується: концертні програми, майстер - класи та різноманітні виставки, у т.ч. краєзнавчих видань Черкащини.

Організаторами є Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаський обласний краєзнавчий музей та Черкаська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Запрошуємо вас взяти участь у роботі виставкової локації та презентувати видання творів місцевих авторів.

Свято відбудеться у приміщенні та на території Черкаського обласного краєзнавчого музею. Початок о 12 год. 00 хв.

Просимо підтвердити участь у виставці та надати пропозиції щодо бажаної площі експозиції.

Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА