Переглядів: 103

У Каневі на 14 годину хмарна погода, температура повітря становить 2,4 ºC, вітер північного напрямку 2-4 м/с, пройшов перший мокрий сніг.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра 23.11. на Канівчан очікує мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці місцями по області туман, на дорогах ожеледиця. Вітер змінний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0..-5º, місцями до -8º, вдень 0..+5º.

Наступні три доби погоду Черкащини визначатиме область підвищеного атмосферного тиску, сформована у холодних повітряних масах. Тому переважатиме спокійна, холодна без опадів погода. Середньодобові температури повітря очікуються у межах 2-3º морозу, що на 3-4º нижче кліматичної норми на цей час. Температура повітря вночі 2-7º морозу, вдень 0-5º тепла.

Такі погодні умови сприятимуть проведенню всіх видів господарських робіт.

На початку наступного тижня атлантичний циклон та його атмосферні фронти зумовлять у нашому регіоні складні погодні умови: дощ та мокрий сніг. Температура повітря повернеться до кліматичної норми і в середньому за добу становитиме близько 1° тепла.