Найближчої ночі очікується зниження температури

Переглядів: 75

Картинки по запросу заморозки на грунтіУ Каневі сьогодні малохмарно, максимальна температура повітря на 15 годину 19,5 ºС, вітер  північно – східний  4-6 м/с.

Північний антициклон, який впливатиме на погоду вночі, зумовить значне вихолоджування земної поверхні, тому на ґрунті можливі заморозки 0-2º. Температура повітря буде у межах +2 +7º.

Малоінтенсивні заморозки на ґрунті найбільш вірогідні у пониззях рельєфу і можуть негативно вплинути на сходи картоплі, кукурудзи, інших теплолюбивих сільгоспкультур.

Короткочасні дощі суттєво не вплинуть на проведення весняної сівби та поповнення вологозапасів у ґрунті.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра на Канівчан очікує; мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, місцями по області гроза. Вітер південно-східний з переходом на південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2..+7º, на ґрунті місцями заморозки 0-2º, вдень +12..+17º.

Метеорологічна станція КАНІВ