Святковий концерт до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в с.Межиріч

Переглядів: 101

8 травня в селі Межиріч за участю колективів КЗ «Районний будинок культури» Канівської районної ради – народного аматорського ансамблю народної пісні «Дніпрова веселка», колективу-супутника «Народжені в Україні» (художній керівник Любов Масюк), народного аматорського ансамблю української пісні «Зорецвіт» (художній керівник Наталія Апонасевич), народного аматорського клубу спортивного і бального танцю «Спарта» (художній керівник Юлія Власенко), відбувся святковий концерт до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На святі були присутні: завідувач сектору культури райдержадміністрації Тузікова Л.М., директор КЗ «Районний будинок культури» Канівської районної ради Коноваленко О.В., голова села Чупилка І.В.

З святом Перемоги учасники концерту та жителі села тепло привітали свого земляка, учасника бойових дій 92-х річного Тимошенка Саву Гавриловича.

Шквал аплодисментів супроводжував кожен номер виступу колективів. Жителі  та голова села щиро дякували за гарно проведений захід у стінах їхнього клубу.

Інформація сектору культури Канівської РДА