До уваги громадян, землевласників, землекористувачів, громадських організацій, засобів масової інформації! Створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству

Переглядів: 226

Картинки по запросу важлива інформаціяЗ метою забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна та оперативного надання безоплатної правової допомоги при Черкаській обласній державній адміністрації створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству.

Засідання оперативного штабу відбуватимуться щосереди кожного тижня до 14.10.2017, а у разі необхідності негайно реагувати на ситуацію – невідкладно.
Номер телефону гарячої лінії (0472) 33-00-27, час роботи з понеділка по четвер з 9:00 до 18:15 години, у п'ятницю з 9:00 до 17:00 години (без перерви на обід), адреса місця розташування : м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.

Номер телефону гарячої лінії Канівської РДА (04736) 3-22-63, час роботи з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 години, у п'ятницю з 8:00 до 15:45 години, обідня перерва з 13:00 до 13:45. Адреса: м.Канів, вул. О.Кошового, 3.

Щотижня мобільні точки доступу з  надання  безоплатної  правової  допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській  області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області  та нотаріуси,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги  у сфері земельних відносин. Із графіком роботи мобільної точки можливо ознайомитися за посиланням  http://uprav.ck.minjust.gov.ua/docs/11081700.pdf.

Відповідно до графіку 18.09.2017 з 10:00 год. мобільна точка доступу з  надання  безоплатної  правової  допомоги працюватиме в приміщенні сесійної зали Канівської районної державної адміністрації (м. Канів, вул. О.Кошового, 3).

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!