Переглядів: 97

Місяць жовтень – період золотої осені. У першій половині місяця ліс поступово забарвлюється у свою осінню жовто-багряну вроду. З другої половини жовтня листя починає опадати, заряджають дощі, а земля стає вологою і брудною – звідси і стародавня народна назва місяця – грязень. Ось і зараз вночі 26 жовтня на Канівщині розпочалась дощова пора, що триватиме до кінця місяця. До території нашої області наблизилися атмосферні фронти циклону з Північної Атлантики. У найближчі дві доби вони зумовлять періодичні дощі різної інтенсивності на позитивному фоні температур. Завтра температура повітря очікується вночі 1-6° тепла, вдень 5-10° тепла. Дощі та дещо підвищений температурний фон сприятливі для сходів та подальшого розвитку посіяних озимих сільгоспкультур.

За прогнозом Черкаського ЦГМ завтра 27 жовтня на канівчан очікує хмарна з проясненнями погода. Вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1..6º, вдень 5..10º.