Призначено нового керівника Черкаського облавтодору

Переглядів: 353

Директором ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України» став Руслан Левченко, який до цього часу очолював філію Канівського райавтодору.

Новий керівник облавтодору має відповідну фахову освіту та практичні знання, а також багатий досвід роботи у дорожній галузі.

Очолюючи філію райавтодору, Руслан Володимирович неодноразово доводив свою професійну компетентність, відповідальність та готовність до співпраці. Завдяки його зусиллям та вмілому керівництву, вдалося отримати чимало позитивних результатів у питаннях, пов’язаних з обслуговуванням доріг району, їх ремонтом та утриманням.

Тож, шановний Руслане Володимировичу! Від імені Канівської районної державної адміністрації, щиро вітаємо Вас з призначенням на нову посаду. Завдяки знанням, досвіду, умінню вибудовувати ділові відносини та відповідальному підходу до вирішення поставлених завдань, Ви стали на новий щабель у своїй діяльності. Нехай він стане лише початком кар’єрного росту.

Бажаємо успіхів на професійній ниві, надійних ділових партнерів, поваги від колег та легкого вирішення всіх питань.

Дякуємо за багаторічну плідну співпрацю та сподіваємось на подальше співробітництво.

Голова Канівської РДА

Д. Шелест