#ЧужихДітейНеБуває: На неплатників аліментів чекають нові санкції

Дата створення: 10:22 30.08.2018, Переглядів: 281

З 29 серпня набрав чинності другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який ще більше посилює відповідальність злісних неплатників аліментів та передбачає штрафи, обмеження у праві займати високі посади та кримінальну відповідальність.

Освітяни району зібрались на щорічну серпневу конференцію

Дата створення: 14:36 29.08.2018, Переглядів: 483

Очільник області привітав черкащан із головними святами країни

Дата створення: 13:26 24.08.2018, Переглядів: 321

Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України тривають на Черкащині. В обласному центрі церемонія підняття синьо-жовтого стяга відбулася зранку на Соборній площі.

Зорівська ОТГ – одна з найцікавіших громад Черкащини

Дата створення: 15:56 22.08.2018, Переглядів: 426

Зорівська об’єднана територіальна громада – одна із найцікавіших на Черкащині, адже поєднала села Золотоніського і Драбівського районів. При цьому створення ОТГ ініціювали жителі населених пунктів із Драбівщини: їх приваблювали високі зарплати зорівчан, кращі дороги та можливість лікуватися у золотоніській лікарні.

«Це може стати поразкою реформи», – Ярослав Березань про постанову ЦВК про призначення виборів у об’єднаних тергромадах

Дата створення: 14:23 16.08.2018, Переглядів: 536

Більше сотні тисяч жителів Черкащини, 17 територіальних громад, з десяток сільських рад, які хочуть приєднатися до вже діючих громад-об’єднавців, очікують на призначення виборів на останню неділю жовтня 2018 року. Втім ЦВК своїм рішенням фактично призупинила виборчий процес по всій Україні. Про наслідки такої позиці виборчої комісії для ОТГ говорили сьогодні у Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування за участі заступника голови облдержадміністрації Ярослава Березаня.