Новини

Триває загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

Дата створення: 14:09 13.09.2017, Переглядів: 167

Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової  допомоги інформує, що з  7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

До уваги землевласників та землекористувачів

Дата створення: 14:05 13.09.2017, Переглядів: 103

З метою захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі та чужого урожаю, в середу, 13.09.2017 об 11.00 год. за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб.244 відбудеться чергове засідання обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.

Державна реєстрація шлюбу в Україні

Дата створення: 14:00 13.09.2017, Переглядів: 145

В день реєстрації шлюбу наречені роблять один з найголовніших кроків по шляху до свого спільного майбутнього, який засвідчує серйозність намірів навпіл ділити свята й будні людського буття.

Стан готовності до опалювального сезону 2017-2018 років закладів освіти, культури, соціального захисту населення та охорони здоров’я в населених пунктах району

Дата створення: 13:56 13.09.2017, Переглядів: 205

13 вересня на засіданні колегії Канівської РДА, завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації В.Скочко поінформував про підготовку та стан готовності до опалювального сезону 2017-2018 років у закладах освіти, культури, соціального захисту населення, охорони здоров’я в населених пунктах району.

Дата створення: 16:50 12.09.2017, Переглядів: 117

На 15 годину у Каневі мінлива хмарність, температура повітря 26,7 ºC, вітер східного напрямку  7-9 м/с. Температура води у Дніпрі поблизу Канева на 8 годину ранку 19,4 ºC.

«Бізнес інвестує там, де йому комфортно», – очільник області на відкритті нового заводу

Дата створення: 15:43 12.09.2017, Переглядів: 157

Унікальний завод із виробництва меду відкрили на Черкащині. Це спільний українсько-австрійський проект.

Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

Дата створення: 14:04 12.09.2017, Переглядів: 157

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.

До чергових місцевих виборів в Україні має бути новий, ефективний адміністративно-територіальний устрій

Дата створення: 12:30 12.09.2017, Переглядів: 132

План реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації на найближчі роки передбачає завершення формування спроможних громад, упорядкування районного рівня та системи територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, формування нового, ефективного адміністративно-територіального устрою в країні. Багатьом цей план не подобається, бо руйнує звичну і зручну чиновникам, а не людям систему. Але якщо ми прагнемо розвитку, якщо вже втомилися радіти успіхам сусідів і жалітися на своє, ми маємо відкинути страхи і робити зміни.

Захист прав громадян похилого віку та додержання законодавства про працю

Дата створення: 10:10 12.09.2017, Переглядів: 166

Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Фотоконкурс пам'яток культурної спадщини

Дата створення: 10:09 12.09.2017, Переглядів: 135

1 вересня розпочався щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.