З вересня родини при народженні дитини отримуватимуть “пакунок малюка”

Дата створення: 14:18 16.08.2018, Переглядів: 546

Уже з першого вересня кожна українська родина при народженні дитини отримуватиме “пакунок малюка”, інформують в Мінсоцполітики. Цим наказом визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень для комплектування одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» при народженні дитини.

«Вже обрали свого лікаря більше 440 тисяч черкащан», – Сергій Овчаренко

Дата створення: 14:15 16.08.2018, Переглядів: 412

Укладання декларацій з педіатрами, терапевтами чи сімейними лікарями у розпалі. На Черкащині свого лікаря вже обрали понад 441 тисяча пацієнтів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

«Державна реєстрація статутів територіальних громад»

Дата створення: 08:53 13.08.2018, Переглядів: 412

Відповідно до статті 19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста.

Віталій Коваль закликав фахівців соціального захисту на місцях активізуватись з призначенням субсидій

Дата створення: 08:52 13.08.2018, Переглядів: 411

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль закликав управління соціального захисту населення на місцях поквапитися з опрацюванням справ для призначення субсидій на неопалювальний період. На цьому він наголосив під час колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА:

«Строки подання скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу»

Дата створення: 08:51 13.08.2018, Переглядів: 405

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.

Пряма мова. Віталій Коваль про навчання дітей в умовах Нової української школи

Дата створення: 15:27 10.08.2018, Переглядів: 408

– З 1 вересня всі школи працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти – в умовах Нової української школи.

«Аграрії Черкащини зібрали перший мільйон тонн збіжжя», – Віталій Коваль

Дата створення: 15:24 10.08.2018, Переглядів: 410

Черкащина жнивує. І на сьогодні аграрії нашого регіону зібрали вже перший мільйон тонн зерна, обробивши більше 230 тис.га землі. Про це сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. За його словами, середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур цьогоріч, не зважаючи на погодні примхи, вища за торішню й сягає 45,4 ц/га.

Цьогоріч в області парк шкільних автобусів збільшиться на 8 одиниць

Дата створення: 15:22 10.08.2018, Переглядів: 402

На Черкащині поступово збільшується кількість шкільних автобусів. До початку навчального року з обласного бюджету на умовах співфінансування виділили кошти на придбання семи автобусів. Ще один придбають коштом місцевого бюджету. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.