«Сучасні школи для сучасних дітей», – Юрій Ткаченко в інноваційній школі

Дата створення: 09:49 12.09.2017, Переглядів: 130

У новому статусі запрацював Верхняцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей» на Христинівщині. Віднині заклад інноваційний. Із його колективом зустрівся голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в районі з робочим візитом.

«Тепер у нас побільшає чемпіонів», – очільник області на обласному турнірі з боксу

Дата створення: 09:43 12.09.2017, Переглядів: 146

Збулася мрія вихованців фізкультурно-спортивного клубу «Спарта», що в Каневі. Відтепер він має сучасні боксерські ринги – титульний і тренувальний. Їх презентували на обласному турнірі з боксу «Кубок козацької слави імені Дмитра Байди-Вишневецього», що відбувся минулими вихідними.

Ви повинні стати агентами змін – очільник області на освітянській конференції

Дата створення: 14:58 30.08.2017, Переглядів: 188

Мережу інноваційних шкіл розширюватимуть на Черкащині. Про це сказав її очільник на конференції працівників освіти. У ній також узяв участь державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський.

В Україні впроваджується регулярний моніторинг ключових параметрів земельних відносин

Дата створення: 14:51 30.08.2017, Переглядів: 189

В Україні буде здійснюватися регулярний моніторинг ключових показників у сфері землекористування, інформація про які буде доступна громадянам. Уряд ухвалив на засіданні 23 серпня відповідну постанову “Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення моніторингу земельних відносин та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

Українці вже сьогодні можуть скористатися накопичувальним рівнем пенсійного забезпечення

Дата створення: 14:49 30.08.2017, Переглядів: 133

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір.

Як правильно передати в оренду свою землю

Дата створення: 14:44 30.08.2017, Переглядів: 143

Щоб передати землю в оренду необхідно мати документ, який підтверджує, що громадянин є власником земельної ділянки. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

Пісня біля моря

Дата створення: 14:36 30.08.2017, Переглядів: 236

Три дні, з 11-го по 13-те серпня в місті Чорноморськ Одеської області проходив ХІ Всеукраїнський фестиваль української народної пісні «Серпневий заспів – 2017».  35 колективів з усієї України, а це понад 800 учасників,  з’їхалися в це чудове приморське місто. Перед початком фестивалю відбувся парад творчих колективів-учасниць. Перед жителями і гостями міста урочисто пройшли колективи з різних областей нашої країни.

На засіданні громадської ради розглянули питання соціального захисту учасників АТО

Дата створення: 14:33 30.08.2017, Переглядів: 195

Нещодавно відбулося засідання громадської ради при Канівській РДА, на якому з-поміж інших, розглядались питання соціального захисту учасників АТО.