До уваги громадян! Запрошуємо на благодійний концерт

Дата створення: 14:13 16.04.2018, Переглядів: 65

Обираємо лікарів

Дата створення: 15:17 11.04.2018, Переглядів: 48

З квітня цього року з лікарями Комунального закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради кожному мешканцю міста Канева,  Канівського району та ОТГ  необхідно підписати  декларацію на медичне обслуговування. Для цього: зверніться у медзаклад, з собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Правила пожежної безпеки в лісі

Дата створення: 15:11 11.04.2018, Переглядів: 52

Не випалюйте суху траву! Це руйнує екосистему!

Дата створення: 14:56 11.04.2018, Переглядів: 85

"Кримського сценарію" не буде: У НАТО пояснили, чому в країни Балтії неможливе вторгнення

Дата створення: 10:22 10.04.2018, Переглядів: 41

Присутність багатонаціональних бойових батальйонів НАТО у Балтійських державах повністю виключає можливість повторення у регіоні "кримського сценарію".

У Білозір’ї відкрили центр ПМСД

Дата створення: 10:11 10.04.2018, Переглядів: 46

У Білозірській ОТГ запрацював Центр первинної медико-санітарної допомоги. Це – комунальний заклад, створений в контексті реформування медицини. Білозірська ОТГ перша серед громад області, де в рамках процесів децентралізації вже функціонує такий заклад первинної ланки медичної допомоги.

У БІЛОЗІРСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИВСЯ ПАРК З "СОНЯЧНИМ ДЕРЕВОМ" ТА ПУНКТОМ ВИДАЧІ БІОМЕТРИКИ

Дата створення: 10:09 10.04.2018, Переглядів: 35

У Білозірській ОТГ на Черкащині відбулося урочисте відкриття паркової зони з “сонячним деревом” та станції з видачі ІД-карток та біометричних закордонних паспортів.

До уваги громадян та представників агропідприємств!

Дата створення: 09:58 10.04.2018, Переглядів: 48

У випадку спроб та з метою запобігання та припинення рейдерського захоплення в агропромисловому секторі, рекомендуємо землевласникам та представникам сільськогосподарських підприємств негайно інформувати підрозділи ГУНП в Черкаській області, а також оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.