Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

09.06.2014 - Проект розпорядження районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Канівської  районної державної адміністрації»

20.08.2018 -  Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження обласної державної адміністрації „Про встановлння тарифів на платні послуги, що надаються “Драбівською, Звенигородською, Канівською, Катеринопільською, Шполянською центральними районними лікарнями”

21.08.2018 - Проект розпорядження обласної державної адміністрації „Про встановлння тарифів на платні послуги, що надаються “Драбівською, Звенигородською, Канівською, Катеринопільською, Шполянською центральними районними лікарнями”

21.08.2018 - Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження обласної державної адміністрації „Про встановлння тарифів на платні послуги, що надаються “Драбівською, Звенигородською, Канівською, Катеринопільською, Шполянською центральними районними лікарнями”