АКТУАЛЬНО! Психологічна реабілітація учасників АТО

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ (санаторно-курортних закладів).

Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими органами соціального захисту населення в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

1.Звернутися до управління соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:

1) зареєстрованим місцем проживання;

2) фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

2.Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):

1) посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

2) документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Орган соціального захисту населення реєструє зазначені вище документи та видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію до обраного ним закладу на термін 18 днів.

За довідками звертатись за адресою: м.Канів , вул. Кошового, 3    тел. 3-20-49