День державної служби

В Україні відзначають День державної служби

День державної служби відзначають сьогодні в Україні. Більшість науковців та істориків вважають, що формування саме української державної служби розпочалось у часи Української національної революції 1917- 1921 років. Події тих часів стали відправною точкою сучасної української державності, а схвалена 30 травня 1918 року «Урочиста обітниця урядовців на вірність Українській Державі» вперше в історії України на законодавчому рівні закріпила засади інституту державної служби.

08:19 24.06.2020

Про інформаційну кампанію до Дня державної служби «Служу народу України»

Національне агентство України з питань державної служби упродовж тижня починаючи з 23 червня 2020 року у соціальних мережах здійснюватиме інформаційну кампанію до Дня державної служби «Служу народу України», Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, онлайн-тест «Я – державний службовець» та ін. Також на веб-сайті НАДС буде створена відповідна рубрика до Дня державної служби. Банер і посилання на рубрику "День державної служби" доступні за посиланням https://cutt.ly/0ub77fH; посилання на рубрику активується 23 червня 2020 року.  Пропонуємо взяти участь у заходах та забезпечити через соціальні мережі онлайн поширення інформаційних матеріалів, довідкових та інших видань, аудіо- та відеоматеріалів, присвячених державній службі, та інформаційних повідомлень щодо реформи державної служби.

09:50 23.06.2020