Діти з ДЦП можуть оздоровитися у реабілітаційних центрах

Цьогоріч в Україні запровадили новий механізм забезпечення реабілітацією дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу. Він діє за принципом «гроші ходять за людиною». Це дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг. Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно.

Для отримання заходів із реабілітації одному з батьків дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП або її законному представнику необхідно звернутися із заявою та пакетом документів до місцевих органів соціального захисту населення: копії паспорта громадянина України, ідентифікаційного номера платника податків, свідоцтва про народження дитини, індивідуальної програми реабілітації та виписки з медичної карти форми № 027/о.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року відповідно до показань індивідуальної програми реабілітації.

За консультаціями просимо звертатися до управління соціального захисту населення Канівської РДА за адресою: м.Канів, вул.Кошового,2 та за телефоном 3-20-49.